Статистика ігор Бізнес-ліги. 1 коло

В цьому розділі подаватиметься статистика по набраним очкам в іграх Бізнес-ліги. Розділ оновлюється кожного туру.

Тур 1

SoftServe Lohika 32:63 (7:19, 9:14, 9:15, 7:15)
SoftServeКубай – 11, Шевчук – 8, Гук – 4, Волих – 4, Кошилєв – 3, Новицький – 2.
Lohika: Городечний – 17, Рязанцев – 14, Верес – 11, Скакун – 6, Деркач – 5, Калічак – 4, Левченко – 4, Петльований – 2.

UBC BC ViTa-Agro 52:70 (12:16, 14:11, 8:17, 18:26)
UBCПогостинський – 19, Яковлєв – 10, Стельмах – 9, Мись – 6, Первих – 4, Дрогальцев – 2, Куролап – 2.
BC ViTa-AgroПетришин – 16, Карпів – 15, Хомишин – 13, Євдокімов – 12, Корчак – 10, Хомин М. – 4.

CoreValue ЛНУ 59:34 (16:11, 9:11, 17:7, 17:5)

ISD ELEKS 74:64 (24:22, 15:9, 19:16, 16:17)
ISDЗахаров – 21, Янковенко – 17, Кулінко – 11Олещук – 11, Шекета – 6, Шабат – 2, Фрунзе – 2, Баран – 2, Осіпенко – 2.
ELEKSСтельмащук – 24, Грачов – 16, Кравців – 11, Захаров – 8, Волков – 4, Дольний – 1.

Тур 2

Lohika ELEKS 66:58 (15:16, 15:6, 16:13, 20:23)
LohikaДеркач – 25, Рязанцев – 16, Городечний – 9Калічак – 8, Верес – 7, Скакун – 1.
ELEKSГрачов – 19, Стельмащук – 15, Захаров – 11, Маркін – 9, Кравців – 4.

SoftServe UBC 43:59 (10:17, 10:20, 15:13, 8:9)
SoftServeШевчук – 19, Гук – 8, Козій – 7, Кубай – 4, Остапчук – 3, Безручко – 2.
UBCПогостинський – 29, Мись – 10, Дрогальцев – 8, Яковлєв – 4, Первих – 3, Захаревич – 3, Стельмах – 2.

ЛНУ ISD 47:57 (13:14, 5:15, 12:11, 17:17)
ЛНУГаличанівський – 18, Курій – 8, Мандибур – 5Чорний – 4, Піхота – 4, Волошин – 3, Добуш – 2, Капіто – 2, Клебан – 1.
ISDЯнковенко – 21, Шекета – 17, Захаров – 8Орлов – 6, Кулінко – 5.

CoreValue BC ViTa-Agro 64:67 (14:18, 13:11, 8:24, 29:14)
CoreValueЛегінченко – 21, 2 – 15, 1 – 12, 9 – 8, 11 – 4, 21 – 2, 13 – 2.
BC ViTa-Agro11 – 15, Петришин – 14, 8 – 13, Євдокімов – 12, 23 – 6, Воркун – 4, Хомишин – 3.

Тур 3

ELEKS SoftServe 41:35 (16:3, 8:5, 8:16, 9:11)
ELEKSСтельмащук – 13, Захаров – 11, Маркін – 7, Кравців – 4Грачов – 4, Дольний – 2.
SoftServeБезручко – 9, Шевчук – 8, Козій – 6, Гук – 6, Кубай – 2, Остапчук – 2, Волих – 2.

ISD UBC 39:43 (14:7, 9:14, 9:18, 7:4)
ISDЗахаров – 12, Олещук – 8, Філімонов – 7Кулінко – 5Осіпенко – 3, Дубаньовський – 2, Орлов – 1.
UBCСтельмах – 10, Яковлєв – 9, Захаревич – 8, Мись – 8, Первих – 5, Дрогальцев – 3.

BC ViTa-Agro ЛНУ 61:60 (13:11, 11:11, 24:20, 13:18)
BC ViTa-Agro: Воркун – 19, Хомишин – 11, Хомин М. – 10, Корчак – 9, Карпів – 5, Євдокімов – 5Остасюк – 2.
ЛНУКурій – 17, Капіто – 13, Волошин – 10, Піхота – 6, Добуш – 5, Мандибур – 5, №4 – 2Чорний – 2.

Lohika CoreValue 25:70 (2:20, 10:10, 9:11, 4:29)

Тур 4

UBC Lohika 29:34 (2:10, 14:6, 9:5, 4:13)
UBCДрогальцев – 7, Стельмах – 5, Яковлєв – 5, Захаревич – 4, Бутурлін – 4, Мись – 2, Куролап – 2.
LohikaРязанцев – 16Калічак – 6, Верес – 5, Скакун – 3, Левченко – 2Городечний – 2.

ЛНУ SoftServe 66:43 (11:8, 14:14, 15:13, 26:8)
ЛНУАпопіа – 21, №14 – 16, Добуш – 9, Мандибур – 8, Чорний – 4, Волошин – 2, Піхота – 2, Холодков – 2, Капіто – 2.
SoftServeКубай – 13№21 – 9, Волих – 8, Гук – 6, Кошилєв – 3Безручко – 4.

ELEKS CoreValue 43:54 (7:12, 12:7, 14:16, 10:19)
ELEKSКравців – 12, Захаров – 10Стельмащук – 18Грачов – 7, Маркін – 6.
CoreValueГривняк – 20Смірнов – 13, Лаухін – 11, Яблонський – 6, Тихонов - 4.

Тур 5

BC ViTa-Agro SoftServe 61:45 (18:13, 11:11, 16:13, 16:8)
BC ViTa-Agro: Євдокімов – 27, Петришин – 17Хомишин – 9, Хомин Ю. – 6, Остасюк – 2.
SoftServeШевчук – 19Безручко – 10, Кубай – 10, Волих – 4, Кошилєв – 2.

ELEKS UBC 47:50 (12:8, 17:13, 7:20, 11:9)
ELEKSЗахаров – 17Стельмащук – 11Грачов – 9, Маркін – 6Кравців – 4.
UBC: Погостинський – 26, Дрогальцев – 8, Мись – 8, Захаревич – 6Козак – 2.

Lohika ЛНУ 42:50 (8:15, 10:15, 16:8, 8:12)
LohikaКалічак – 10Рязанцев – 9, Скакун – 9Городечний – 9Верес – 5.
ЛНУ: Курій- 18, Волошин – 16, Галичанівський – 6, Клебан – 4, Добуш – 4, Капіто – 2.

CoreValue ISD 72:42

Тур 6

Lohika BC ViTa-Agro 59:65 (11:15, 17:16, 22:16, 9:18)
LohikaСкакун – 24Городечний – 15Калічак – 14Рязанцев – 6.
BC ViTa-AgroПетришин – 22Хомишин – 17Євдокімов – 11, Воркун – 9Остасюк – 6.

UBC CoreValue 35:45

SoftServe ISD 39:53 (12:17, 6:15, 8:12, 13:9)
SoftServeШевчук – 19, Кубай – 6, Волих – 6, Новицький – 4, Місюрик – 4.
ISD: Янковенко – 17, Шекета – 12, Олещук – 10Захаров – 10, Кулінко – 2, Фрунзе- 2.

Тур 7

ISD Lohika 50:54 (10:9, 13:12, 8:13, 19:20)
ISDЗахаров – 14, Янковенко – 13, Олещук – 12, Шекета – 6Дубаньовський – 2Осіпенко – 2, Кулінко – 1.
LohikaГородечний – 15, Скакун – 14, Деркач – 11Рязанцев – 6, Калічак – 3Верес – 3, Левченко – 2.

UBC ЛНУ 34:55 (9:13, 10:14, 6:13, 9:15)
UBC: Яковлєв – 10, Захаревич – 8, Мись – 6Стельмах – 6, Бутурлін – 2, Куролап – 2.
ЛНУ: Волошин – 21, Корчак – 15, Чорний – 7, Мандибур – 6, Апопій – 2, Курій- 2, Піхота – 1, Клебан – 1.

CoreValue SoftServe 65:44 (12:8, 20:8, 17:9, 16:9)
CoreValueГривняк – 16, Легінченко – 13, Лаухін Р. – 12, Лаухін О. – 12, Яблонський – 8, Сенюк – 2, Тихоненко – 2.
SoftServe: Андрусів – 10, Шевчук – 8, Кубай – 8, Гук – 8, Волих – 6, Місюрик – 4.

ELEKS BC ViTa-Agro 59:63 (18:11, 12:21, 19:18, 10:13)
ELEKSСтельмащук – 19, Маркін – 14, Захаров – 10Грачов – 10, Кравців – 6.
BC ViTa-AgroПетришин – 18, Воркун – 17Хомишин – 11Євдокімов – 9, Хомин Ю. – 6, Хомин М. – 2.

2 thoughts on “Статистика ігор Бізнес-ліги. 1 коло